Епіляція

Епіляція – це видалення всього волосся, у тому числі і його кореневої частини.

Депиляция и эпиляция в салоне

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція – це метод радикального видалення волосся з руйнуванням волосяних фолікулів за допомогою лазерного випромінювання.

Салон краси Body&Soul у Миколаєві – лазерна епіляція

Чиста гладка шкіра тіла та обличчя – постійний модний тренд, тому більшість дівчат шукають безпечний та безболісний спосіб видалення небажаного волосся. Але останнім часом з’явилося так багато косметологічних новинок, що дуже просто розгубитися. Спробуймо розібратися, які методи епіляції , підійдуть саме вам.

 

Лазерна епіляція в салоні краси – максимальний ефект за доступної ціни

Видалення зайвої рослинності за допомогою лазера – найкращий спосіб ефективно, швидко та безпечно позбутися небажаних волосків назавжди. Технологія повністю безболісна і зовсім не шкодить шкірі, тому може використовуватися в зоні пахв, області бікіні та декольте, зоні над губою.

Під дією інфрачервоних променів, що відтворюються сучасним діодним лазером, фолікули волосся руйнуються миттєво, дуже швидко відмирають та відпадають. Після процедури шкіра стає бездоганно гладкою та чистою.

Важливо пам’ятати, що цей метод ефективний тільки при видаленні темного волосся і не підходить для світлих і тонких.

 

Переваги лазерної епіляції

 • Безпека – на шкіру не виявляється шкідливого хімічного впливу, після епіляції не буває почервоніння, опіків, алергічних висипів, подразнень.
 • Безболісність – це єдина методика, яка гарантує повний комфорт клієнта.
 • Висока ефективність – після кількох сеансів епіляції лазером на тілі залишається не більше 4% волосся.
 • Максимальна тривалість ефекту – від 2 до 7 років залежно від віку клієнта, особливостей організму та якості проведення процедури.

 

Лазерна епіляція чоловіків у салоні краси Body&Soul

Дана технологія – найнадійніший спосіб усунути небажане волосся на тілі чоловіка. Особливо актуально це для чоловіків з чутливою шкірою, підвищеною рослинністю на животі, руках, ногах, обличчі.

 

Переваги процедури:

 • позбавлення від небажаного волосся назавжди;
 • безболісність;
 • гладка шкіра без подразнення та чорних крапок.

 

Чому варто звернутися саме до нас?

 • У роботі використовуються лише високоякісні косметичні засоби преміум класу, які пройшли всі відповідні перевірки та чудово зарекомендували себе в Європі та Америці.
 • Бездоганний сервіс – у нас працюють кваліфіковані спеціалісти з відповідною освітою, які постійно вдосконалюються. Наші майстри проходили навчання у найкращих спеціалізованих косметологічних школах.
 • Абсолютна безпека процедури – для роботи використовуються лише одноразові витратні матеріали
 • Безболісність – можете не турбуватися про біль під час процедури, перед початком роботи косметолог наносить на шкіру спеціальний гель, який практично повністю видаляє всі неприємні відчуття.

Не витрачайте час даремно на пошуки салону епіляції в Миколаєві , звертайтесь до Body&Soul!