SMAS ЛІФТИНГ

смарт лифтинг (1)

SMAS ЛІФТИНГ

SMAS ліфтинг завдяки своїй ефективності та безболісності став лідером серед безопераційних методик підтяжки обличчя.
Це безопераційна підтяжка шкіри обличчя за допомогою сфокусованого ультразвуку на м’язи каркаса обличчя.

Фізичний суть методу полягає у впливі ультразвукової хвилі на SMAS-шар, на строго певній глибині (від 1,5 до 13 мм під поверхнею шкіри). SMAS-шар є своєрідним «каркасом», від стану якого залежить наявність «другого підборіддя», «бульдожих щік» і глибоких складок на обличчі. Вузконаправлена ультразвукова хвиля стимулює синтез колагенових та еластинових волокон, завдяки чому усувається провисання та досягається ефект підтяжки м’яких тканин.

Процедура дозволяє впоратися:
⁃ зі зниженою еластичністю шкіри обличчя, шиї, декольте, кистей рук;
⁃ із опущенням м’яких тканин, зміною овалу обличчя;
⁃ з появою «другого підборіддя»;
⁃ з носогубними складками, опущенням куточків рота;
⁃ із втратою тонусу шкіри в області внутрішніх поверхонь стегон, зони колін, живота

Переваги процедури:
⁃ Відсутність пошкодження шкірних покривів
⁃ Одноразовість процедури
⁃ Короткий реабілітаційний період
⁃ Мінімальні протипоказання

Ми використовуємо лише сертифіковане обладнання та косметичні препарати. Тому Ви можете бути впевнені в успіху та безпеці.

Технологія HIFU 3-го покоління вигідно відрізняється від радіочастотного та мікрохвильового випромінювання, оскільки ультразвук легко піддається фокусуванню за рахунок невеликої довжини хвилі. При фокусованому ультразвуку прогрівається і коагулюється тільки мікроскопічна ділянка, на якій зосереджений пучок УЗ-хвиль, в той час як ділянки тканини, що лежать вище і нижче, не прогріваються і не пошкоджуються. Таким чином, на вибраній глибині формується мікротермальне пошкодження. Ці зони коагуляції у шарі дерми та SMAS шарі запускають процеси неоколагенезу, що означає ліфтинг та омолодження.

Часто задавані питання:

Все залежить від особливостей Вашого організму та інших факторів, що безпосередньо впливають на Вашу шкіру. З використанням СМАС ліфтинг результат з часом посилюється протягом 2-4 місяців і продовжується протягом 1 до 3 років.

Реабілітація після ультразвукової підтяжки обличчя не потрібна. Відразу після закінчення процедури можна повернутись до повсякденних справ. Протягом 3-5 днів після SMAS-ліфтингу рекомендується уникати прямих сонячних променів та перегріву шкіри.

Якщо не проводити SMAS-ліфтинг, опущення м’яких тканин обличчя (птоз) з віком прогресуватиме. Це призведе до поглиблення носогубних складок, опущення лінії брів, нависання верхніх повік та нечіткості контурів нижньої частини обличчя

Процедуру виконують сертифіковані лікарі-косметологи із великим досвідом роботи.