Масаж у Миколаєві

Массаж в салоне

Масаж тіла

Массаж в салоне

Масаж обличчя

Наши работы

Масаж – це ідеальні ліки від стресів та втоми, молодість та здоров’я тіла та організму людини. Одна з найдавніших технік оздоровлення, розвиток якої обчислюється тисячоліттями. Професійний масаж у Миколаєві – корисна та дуже приємна процедура, під час якої розслаблюються м’язи тіла, знімається напруга, покращується психоемоційний стан, підвищується настрій, активізуються механізми самовідновлення. Масаж в салоні краси, виконаний досвідченим фахівцем, дає можливість не тільки покращити стан спини, ніг та інших частин тіла, але й підкоригувати фігуру, позбутися целюліту, отримати ефект, що омолоджує.

Масаж Миколаїв – послуги професійних масажистів

У салоні Body&Soul працюють досвідчені майстри, які володіють східними та європейськими практиками. Залежно від виду процедури ви отримаєте гарні форми та силует, здоров’я, пружну шкіру, відчуття легкості, заряд бадьорості. Результат буде помітний після шести відвідувань кабінету. Для отримання стійкого ефекту рекомендується курс із десяти сеансів. Вартість масажу залежить від його виду та техніки.

У центрі косметології у Миколаєві практикуються такі масажні техніки:

  • особи (кюріо, марроканський, балійський, голлівудський ліфтинг, ритуал голлівудський ліфтинг, хіромасаж);
  • тіла (лімфодренажний, антицелюлітний, медовий, загальний, спортивний, шиї та спини);
  • ексклюзивний СПА масаж у Миколаєві (ломі-ломі або гавайський у дві та чотири руки, масажування стоп (сіамський та тайський), стоун-терапія).

Крім цього, фахівці надають і таку послугу, як масаж при вагітності. Сеанс проводиться з урахуванням особливого стану жінки з метою покращення її фізичного та емоційного стану. Ціна масажу цілком доступна.

Відвідування масажиста дозволить на якийсь час забути про проблеми, погане самопочуття та стресі. Професійні дії майстра-масажиста призведуть до нормалізації кровообігу та роботи серцево-судинної системи, ЦНС, головного мозку.

Особливо популярний лімфодренажний та антицелюлітний масаж у салоні краси Body&Soul . Ці техніки спрямовані на видалення жирових відкладень та корекцію проблемних частин тіла. Процедури дозволяють вивести з організму зайву міжклітинну рідину, яка є причиною появи апельсинової кірки.

Професійний масаж (Миколаїв) – це чудовий спосіб позбутися тяжкості минулого дня та безлічі проблем зі здоров’ям та зовнішнім виглядом. У центрі краси на вас чекають турбота та увага. Ціни на масаж уточнюйте під час запису.